Webové stránky

Responzivní design, jednoduché a přehledné webové stránky

Přesně takové mohou být právě Vaše nové webové stránky. Webové stránky připravujeme klientům včetně grafického návrhu a textového obsahu. Myslíte si, že je na webu nejdůležitější grafika? Ano, my s Vámi souhlasíme, ale ještě důležitější je obsah, tedy ten textový. Klíčová slova v textech jsou velmi důležitá pro SEO optimalizaci. Abyste byli organicky co nejlépe dohledatelní na klíčová slova, tak je potřeba pracovat s takovými slovy, které potenciální zákazník hledá a ty vhodně zakomponovat do textu. 

Tuto stránku o webové prezentaci bychom chtěli např. optimalizovat na klíčové slovo "webové stránky". Všimněte si, kolikrát se v textu  objeví slovo "webové stránky". Nejsme roboti, píšeme to pro vás lidi, takže si dáme tu práci a budeme se snažit slovo "webové stránky" dostat do textu přirozeně. 

Rádi Vám s tvorbou webových stránek pomůžeme. Navrhneme koncept webových stránek a texty Vám do webových stránek také napíšeme. Dostanete od nás kompletně zpracované webové stránky. Dalším krokem je pak jejich optimalizace, ale s tou my už začínáme pracovat v obsahové části webových stránek.

Specializujeme se na jednoduchý, moderní, responzivní webdesign. Pokud máte e-shop s více jak 1000 položkami nebo  máte velmi obsáhlé webové stránky, budete patrně potřebovat individuální naprogramování webových stránek, které je samozřejmě úplně o jiné cenové nabídce.

Zajímá Vás kolik takové jednoduché webové stránky stojí? Nechte nám svůj kontakt a my se Vám co nejdříve ozveme. Domluvíme si schůzku a určitě najdeme optimální řešení pro obě strany.

Můžete se mrknout třeba na tyto webové stránky, které jsme kompletně řešili: www.7hrichu.com


Máte zájem o nezávaznou konzultaci?

Zanechte nám svůj kontakt a my se Vám ozveme co nejdříve