Ukázky naší práce

Eventy & pořadatelská činnost

Generali to umí rozjet a to nejen na vodě

V květnu se nám podařilo zorganizovat pro brněnské ředitelství pojišťovny Generali hned dvě povedené akce, na kterých se prověřilo nejen to, že mají týmové ducha, ale i to, že je jen tak něco nerozhází. Zažili jsme krupobití, hromy, blesky na Pálavě, mokrou posádku na Moravě, ale hlavně hodně legrace. Těšíme se na další spolupráci! Květen 2018.


Kapříka rádia Petrov letos vozí nová KIA

U posluchačů rádia Petrov tradiční a velmi oblíbená předvánoční soutěž o poukázky na kapříka, zněla vysíláním rádia celý prosinec. Rybí detektiv Jirka Rejzek z rádia Petrov letos rozvážel poukázky na kapříka novým SUV značky KIA Sportage, kterou zapůjčil náš klient autosalon Agrotec v Brně Modřicích. Klientovi jsme natočili vlastní spot, který byl připojen za promo spotem rádia Petrov. Logo klienta bylo uvedeno na veškerých tiskovinách k akci a na autě. Z akce byly pořízeny živé vstupy do vysílání a jedno ze stanovišť, kde si lidé mohli přijít pro poukázku na kapra, bylo přímo před Agrotecem v Brně. Akce měla i letos velký úspěch a rádio muselo navýšit počet vydaných poukázek na kapra:-) Děkujeme za spolupráci promo týmu rádia Petrov. Prosinec 2017.


Láskyplný máj s rádiem Petrov a Agrotecem

První máj je lásky čas...na rádiu Petrov to letos nebyl jen 1. květen, ale rovnou celý měsíc. Akce probíhala v Brně a okolí. Moderátoři rádia Petrov spolu s hosteskami hledali zamilované páry, které měly šanci vyhrát ceny v hodnotě 150 000 Kč. Tato akce perfektně zapadala do marketingového konceptu našeho klienta společnosti AGROTEC a.s., která se stala hlavním partnerem. Bílé SUV značky KIA Sportage mohli lidé vidět v ulicích celý měsíc. Kampaň jsme doplnili vysíláním spotové kampaně v rádiu, dále pak logem na všech tiskovinách, příspěvky na facebooku a webu. Květen 2017.

Zajištění programu na jarním veletrhu exkluzivních značek skupiny HP TRONIC

Bezmála 1000 VIP hostů navštívilo tradiční jarní veletrh exkluzivních značek skupiny HP TRONIC, mezi které patří Eta, JVC, GoGen, Valera, Hyundai, Gallet, Goddess, Ecovacs. Hostem akce byl mistr světa ve skifu Ondřej Synek, který je tváří značky GoGen. Zajišťovali jsme kompletní doprovodný program akce včetně ozvučení a moderování. Celý den jsme pojali ve sportovním duchu a hosté si mohli vyzkoušet např. aqua zorbing, body zorbing, segway, vesmírné skútry nebo si zahrát turnaj v lidském fotbálku, popř. poměřit své síly v páce. Pro děti jsme připravili skákací hrad a čtyřkolky. Modelky předvedli novou kolekci plavek našeho partnera – značky LITEX. Akce se konala v hotelu Termal v Pasohlávkách. Květen 2016.

Osvětově edukační kampaně zaměřené na prevenci pasivního kouření 2014–2016

V návaznosti na Mezinárodní nekuřácký den, pořádá MMB – Kancelář Brno Zdravé město sérii osvětových kampaní s problematikou pasivního kouření. Technicky a organizačně jsme zajišťovali všechny ročníky. V letošním roce se nám podařilo kampaň podpořit také v médiích a to zejména formou rozhovorů, zařazením do hlavních zpráv, spotovou kampaní. Hostem v rádiích byla MUDr. Stanislava Potrepčiaková z FN Brno a náměstek primátora města Brna pan Hladík. Kampaň měla v roce 2016 o 25% vyšší návštěvnost než v minulém ročníku. Kampaně probíhjí v listopadu a prosinci ve vybraných brněnských nákupních centrech. (Ročníky 2015-2016)

Technické a organizační zajištění dánské putovní výstavy "Města s dobrou adresou"

Město Brno se stejně jako řada dalších měst v ČR zapojilo do projektu, který formou putovní výstavy prezentoval mobilitu ve městech. Cílem bylo zapojit veřejnost do projektu, a to formou vlastních názorů a nápadů na zlepšení mobility ve městě Brně. Inspirací měla být pro brňany právě tato výstava. Akci jsme technicky a organizačně zajišťovali včetně převozu a instalace výstavy, cateringu a promotérů. Výstavu zahajoval primátor města Brna za účasti dánského velvyslance. 

Akce pro firemní zákazníky & teambulding

Pro strojírenskou společnost SCHUNK Intec jsme k 10. letému výročí založení firmy připravili event pro VIP hosty. Akci jsme pojali jako plavbu na lodi v čele s kapitánem (prokurista firmy) a námořníky (zaměstnanci). Akci jsme spojili s MSV v Brně a využili jsme jeden z pavilónů výstaviště. Hosté vázali námořnické uzly, soutěžili o nejsilnějšího námořníka, ochutnávali námořnické koktejly. Večer jsme završili ohňostrojem a diskotékou. Zajisťovali jsme kompletně celou akci. Září 2015.

Ve spolupráci s odbornými poradci pro budování vztahů na pracovišti jsme zrealizovali teambuildingový víkend na pevnosti FORT v Křelově. Ze zaměstnanců firmy se stali vojáci na útěku a bojovali o "přežití". Jen společnými silami a spoluprací se jim podařilo tento fyzicky i psychicky náročný víkend zvládnout, odnést si spoustu zážitků a poznat své kolegy i v jiné rovině. Po fyzicky náročných dnech jsme vždy večer připravili společný program. 

Kompletní řešení – nápady & relalizace

Nekuřácká kavárna v Brně – Adrinela Cafe

Kompletní návrh a realizace marektingové strategie nově otevřené kavárny v Brně. Grafické práce, tiskařské práce, inzerce, outdoorové kampaně, podpora prodeje, webová prezentace včetně grafického zpracování a textových korektur. Branding pracovního oblečení, reklamní předměty, venkovní světelná reklama, polepy firemních vozidel. Konzultace a poradenství.

Nová prodejna zdravé výživy

Prodejna zdravé výživy U ERUWEN

Snažíme se, alespoň po marketingové stránce, pomoci splnit sen o vlastní prodejně zdravé výživy. Graficky jsme navrhovali logo a další firemní merkantily (vizitky, letáky, navigační cedule, polep výloh, polep auta).

Nový katalog a firemní merkantily společnost Barko, s.r.o.


Grafické řešení nových vizitek, kompletní vytvoření katalogu pro podporu prodeje, produktové letáky a další grafické práce a následná výroba. Připravujeme další nové grafické návrhy produktových listů.

Spolupracujeme s novým gin barem v Brně

...když se v Brně děje 7 hříchů

V létě se v Brně otevřel nový Café & gin bar 7 hříchů. Jedná se o jediný gin bar v Brně a je nám velkou ctí, že můžeme být u toho. Z naší dílny pochází grafické zpracování a tisk propagačního materiálu, branding oblečení pro zaměstnance, webové stránky www.7hrichu.com, kelímky na horké nápoje, dárkové tašky na gin, razidlo do ledu s logem a další reklamní předměty.

100% Gluten free Bistro Napoli v Brně