Online marketing

Co se skrývá pod online marketingem?

Online marketing je dnes velký pojem. Některé firmy na něj nedají dopustit a zejména pak e-shopy na online marketingu staví svůj business. Je opravdu vhodný pro každého a co to vlastně znamená?

Není tomu tak dávno, co byl u nás internet ještě v plenkách a dnes máme internet standardně v mobilu a téměř polovina uživatelů přes mobily nakupuje. Online prostředí je nejrychleji se měnící segment a je potřeba se mu skutečně věnovat a to bez ohledu  na to jakou službu nebo produkt nabízíte. Minimálně je nutné mít dobře zpracovanou webovou prezentaci a SEO optimalizaci. Nejen, že tím ušetříte spoustu peněz za placenou reklamu, ale hlavně Vás zákazník najde přirozenou cestou ve vyhledávačích a podle našich zkušeností víme, že konverzní poměr z placeného a přirozeného vyhledávání je vyšší právě u přirozeného vyhledávání. Pokud máte webové stránky i dobře zvládnutou optimalizaci, kterou musíte neustále sledovat a pracovat na ní, může být tímto Váš online marketing vyřešený. Ale co když chcete více? Co když chcete, aby zákazníci kupovali hlavně Vaše produkty. Co když jim potřebujete něco nabídnout a nevíte jestli zrovna budou na Vašem webu a nabídku uvidí? Pak je tu další část online marketingu a tím je vše ostatní:-)

PPC kampaně ve vyhledávací síti, v obsahové síti, remarketing, bannerová reklama, video reklama, sociální sítě, PR články...

Specializujeme se zejména na PPC kampaně ve vyhledávací a obsahové síti, remarketing a sociální sítě. Pracujeme s daty z google analytics a dokážeme Vám dát zpětnou vazbu jak jednotlivé zdroje návštěvnosti fungují. 

Online marketing je mocný nástroj a dokážeme díky němu kampaně velmi efektivně vyhodnotit. Chtěli byste vědět jestli Vaši zákazníci sledují videa, která máte na webu? Jestli si stahují např. ceníky? Jak dlouho jsou na Vašich stránkách a které navštěvují nejčastěji? Z jakého online zdroje na Váš web přišli? Z jakého jsou města? Přes nástroj google analytics dokážeme všechna tato data získat a vyhodnotit.

Máme certifikát MANAŽERA PRO INTERNETOVÉ PROJEKTY vydaný agenturou Prima Future.

Máte zájem o nezávaznou konzultaci?

Zanechte nám svůj kontakt a my se Vám ozveme co nejdříve