Marketing pro malé a střední firmy

Flexibilní a individuální přístup

Plánování a nákup médií

Pravidelně sledujeme  trh a na základě mediálních výzkumů a spotřebitelského chování Vám sestavíme nejvhodnější mediální mix. Vymyslíme speciální kampaně např. soutěže, sponzoringy, charitativní projekty. Plánujeme média v ČR a na Slovensku. Zajistíme Vám kompletní servis včetně produkce.

Online marketing

Potřebujete zvýšit viditelnost Vaší firmy na internetu? Na základě cílové skupiny, Vašeho produktu a rozpočtu Vám návrheme efektivní online kampaň cílenou regionálně nebo dle vybraných lokalit (SEO optimalizace, PPC kampaně ve vyhledávací i obsahové síti SKLIK a google ADS, remarketing, bannery, sociální sítě). 

Webové stránky

Potřebují Vaše webové stránky nový vzhled? Plánujete investovat do online marketingu, ale Vaše webové stránky nejsou takové, jaké byste chtěli? Nabízíme jednoduchý, přehledný, moderní a responzivní webdesign. Vymyslíme koncept, uděláme kompletní texty a grafický návrh. 

Grafické práce

Nabízíme profesionální grafické práce. Kompletní návrh corporate identity (návrh loga, vytvoření logo manuálu). Merkantilní tiskoviny, katalogy, letáky, inzeráty, plakáty atd. Grafický návrh webových stránek. Pomůžeme Vám také s textovými korekturami, abychom zvýšili zájem o Vaše produkty/služby. 

Eventy pro firmy

Plánujete firemní akci pro zaměstnance nebo pro klinety? Otevíráte nový show-room? Představujete nový produkt? Máme dlouholeté zkušenosti a s přípravou Vám rádi pomůžeme. Akci kompletně vymyslíme, naplánujeme, zrealizujeme. Zajistíme catering, hostesky, modelky, program akce.