Flexibilní a individuální přístup

Marketingová řešení pro malé a střední firmy

Marketingová řešení na míru

Poskytujeme služby v oblasti marketingu ohledem na tržní situaci, potřeby klienta a jeho zákazníka. Jsme flexibilní, pracujeme rychle a navrhujeme jen taková řešení, o kterých jsme sami přesvědčeni, že budou splňovat zadání. Nabízíme jak full-servis, tak i spolupráci na dílčích projektech. 

Plánování a nákup médií

Pravidelně sledujeme  trh a na základě mediálních výzkumů a spotřebitelského chování Vám sestavíme nejvhodnější mediální mix. Vymyslíme speciální kampaně např. soutěže, sponzoringy, charitativní projekty. Plánujeme média v ČR a na Slovensku. Zajistíme Vám kompletní servis včetně produkce.

Internetová reklama

Potřebujete zvýšit viditelnost Vaší firmy na internetu? Na základě cílové skupiny, Vašeho produktu a rozpočtu Vám návrheme efektivní online kampaň cílenou regionálně nebo dle vybraných lokalit (search marketing, kontextová reklama, re-targeting, bannery, pre-roll videa, youtube atd. včetně výroby). 

Eventy pro firmy

Plánujete firemní akci pro zaměstnance nebo pro klinety? Otevíráte nový show-room? Představujete nový produkt? Máme dlouholeté zkušenosti a s přípravou Vám rádi pomůžeme. Akci kompletně vymyslíme, naplánujeme, zrealizujeme. Zajistíme catering, hostesky, modelky, program akce.

Organizační a technické zajištění akcí

Pořádáte sportovní nebo edukační akci pro širokou veřejnost? Rádi Vám pomůžeme s organizací a technickým zajištěním. Máme k dispozici  ozvučení, spolupracujeme dlouhodobě s několika profesionálními moderátory. Zapůjčíme Vám atrakce pro děti i dospělé. Naplánujeme promo akce v médiích.

Grafické práce

Nabízíme profesionální grafické práce. Kompletní návrh corporate identity (návrh loga, vytvoření logo manuálu). Merkantilní tiskoviny, katalogy, letáky, inzeráty, plakáty atd. Grafický návrh webových stránek. Pomůžeme Vám také s textovými korekturami, abychom zvýšili zájem o Vaše produkty/služby.