Grafické práce

Grafické práce naplno

Každému občas dojdou nápady a každý grafik má svůj podpis na práci, kterou dělá. Být kreativní se člověk těžko naučí, s tím se musí narodit. My dokážeme našim klientům nabídnout nejen grafickou kreativu, ale zároveň jsme marketéři, takže např. nezapomeneme uvést adresu na letáčku nebo telefonní číslo na vizitce. Toto se opravdu stává:-) Chápeme, že klienti jsou velmi zaneprázdnění svou prací a od toho jsme tu my, abychom Vám celé grafické práce vedli od začátku až do konce.

Naše grafické studio je vybaveno nejmodernější technikou. Grafické návrhy řešíme pro malé i střední firmy. Navrhujeme celkový grafický koncept, ale i jednotlivé části, jako např. redesign loga, katalogy, vizitky, obalový materiál, letáčky, plakáty, billboardy, online i offline bannery.  

Jak už jsme se zmínili, grafické práce řešíme naplno, takže samozřejmostí je, že Vám dodáme kompletní služby včetně výroby. Máme nasmlouvané tiskárny, takže si nemusíte lámat hlavu s gramáží tiskovin nebo jestli zvolit matnou či lesklou křídu.


Máte zájem o nezávaznou konzultaci?

Zanechte nám svůj kontakt a my se Vám ozveme co nejdříve